R&D Vezető - Méréstechnikai területre (Pest megye)

Nemzetközi elektronikai gyártpartnerünk részére keresünk munkatársat

R&D VEZETŐ - MÉRÉSTECHNIKAI TERÜLETRE

(14-9297)

pozícióba.

Feladatok

  • Méréstechnikai tesztelési csoport vezetése,
  • 5 fő villamosmérnök irányítása, 5 fő technikus vezetése,
  • Teszt berendezések fejlesztése,
  • Termékfelelősség, verifikálás, kvalifikálás.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Méréstechnikai vagy laborvezetői vagy tesztfejlesztési vagy tesztelés területén szerzett tapasztalat,
  • Félvezető, modulgyártásban szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér mellett bónusz,
  • Céges autó magánhasználatra is.

Egyéb

Pest megye nyugati része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9297”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 8-6291”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu