Recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója nemzetközi ügyvédi iroda számára az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, tárgyalók és a váró állapotának ellenőrzése
  • Beérkező hívások fogadása, kimenő és bejövő posta kezelése, küldemények átvétele és iktatása
  • Központi levelezés ellenőrzése, napi/hetilapok ellenőrzése és elhelyezése
  • Taxi rendelés, kártyák kezelése, számlák ellenőrzése
  • Adatrögzítés belső rendszerben, fénymásolás, szkennelés
  • Konyhák rendben tartása, igény szerint ebédrendelés
  • Sajtófigyelés
  • Ügyintézés házon kívül, titkársági feladatok

Elvárások

  • Irodai adminisztratív/recepciós területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Monotonitástűrés és precizitás
  • Jó kommunikációs készség, rendszerező képesség és gyakorlatias gondolkodás
  • Ápolt, kulturált megjelenés és a dress-code vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér és cafetéria
  • Biztos hátterű, nemzetközi cég
  • Hosszú távú szakmai lehetőség
  • Nívós munkakörnyezet és barátságos légkör
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Kiszámítható munkaidő: H-CS 10:30-19:00, P 9:30-18:0

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest