Recepciós (Budapest)

A budapesti újonnan nyíló Fig Tree House MiniHotelbe

Recepciós

munkatársat keresünk

Feladatok

  • foglalások kezelése
  • vendégek fogadása
  • teljes körű információszolgáltatás
  • foglalási rendszerek és ajánlatkérések kezelése
  • adminisztrációs feladatok és számlázás
  • szoros együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások

  • angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • vendég centrikus szemlélet
  • terhelhetőség
  • pontos, igényes, önálló munkavégzés

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete

Munkavégzés helye

1143 Budapest, Hungária krt. 61.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest