Szerelő munkatárs (Budapest)

20 éve működő internetszolgáltató megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerelő munkatárs

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány, Csapatban való munkavégzés, Terhelhetőség, Magasban történő munkavégzéshez való alkalmasság, A munkavégzés változó helyszíneken történik ehhez szükséges rugalmasság, utazási hajlandóság, Alapszintű Windows használat

Előnyt jelent:

Ipari alpin vizsga, Alapszintű villamossági ismeret, IP hálózati alapismeretek

Feladatok:

Antennák, rádiók telepítése, irányba állítása, üzembe helyezése, Kábelezési feladatok elvégzése, nyomvonal kiépítése, Hibajavítás, helyszíni felmérések, Ügyeleti rendszerben való részvétel, Részvétel a hibaelhárításhoz, karbantartáshoz és hálózat-nyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásában (pl.: hibajegy vezetés), , Megbízóról:, A cég több mint 20 éve működik, mint Internetszolgáltató, Fő profiljuk üzleti Ügyfelek kiszolgálása magas rendelkezésre állású internettel, Saját hálózaton szolgáltatnak Internetet, VoIP-ot Budapesten és agglomerációjában valamint Esztergomban és környékén

Amit kínálunk:

Jó hangulatú, fiatalos csapat, Kellemes munkakörnyezet, Versenyképes kompenzáció, Fejlődési lehetőség

Budapest