Szerviz értékesítő mérnök (Budapest)

Villamos energetikai termékek és rendszerek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünk budapesti kereskedelmi csapatába az alábbi pozícióba keres munkatársat.

Szerviz értékesítő mérnök

Feladatok

- Szerviz szolgáltatások (javítások, üzembehelyezések, mérések, karbantartások, auditok, Villamos kivitelezési munkák) értékesítése
- Kapcsolat tartás a Schneider Electric vevőivel
- Műszaki szaktanács adás
- Árbevétel és profit maximalizálása

Követelmények

- 2-5 év villamosipari tapasztalat
- 1-2 év értékesítői tapasztalat
- Villamos kivitelezési vagy üzemviteli projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Felelősségteljes munkavégzési lehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Folyamatos fejlődési lehetőségek
- Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest