Szerviztechnikus (Magyarország)

Ipari alkalmazások beüzemelésére és szervizelésére keresünk junior kollégát nemzetközi partnerünk részére.

Szerviztechnikus

Feladatok:

  • Új ügyfelek esetén berendezések telepítésében való részvétel
  • Rendszeres szerviztevékenység és hibaelhárítás a meglévő partnerek telephelyein (főként a nyugat-és középmagyarországi régióban, esetenként külföldön a környező országokban)
  • Munkák dokumentálása
  • Együttműködés a kollégákkal és az ügyfelekkel

A munkakör betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • Utazási hajlandóság, külföldi utazások vállalása
  • Minimum középfokú műszaki végzettség és erős műszaki affinitás
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
  • Precíz és önálló munkavégzés

Az új kolléga az alábbi juttatásokban fog részesülni:

  • Fix alapbér + havi és negyedéves bónusz
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munkák, folyamatos projektek

Munkavégzés helye:

Országos, esetenként külföld