Szerviztechnikus (Törökbálint)

Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta nagymúltú nemzetközi cég, aki a partnereinek kölcsönöz irodatechnikai eszközöket (nyomtatók, multifunkciós eszközök) magas színvonalon. Jelenleg a törökbálinti Atalanta Centerben lévő szervizes raktárukba keresnek diák kollégát az eszközök karbantartására.

Az Atalanta Centerbe a Mammuttól, Déli pályaudvartól, Sasaditól, Budaörsről és Érdről is könnyen el tudsz jutni.

Szerviztechnikus

Feladatok

  • Nyomtatók, multifunkciós eszközök tisztítása (porszívóval, tisztító habbal)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 20-40 órában, rugalmas beosztással

Elvárások

  • Nappali tagozatos diák jogviszony
  • Műszaki affinitás (tanulmányok nem szükségesek)
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kezdetben 1.050 Ft / óra bérezés
  • Támogató közösség

Munkavégzés helye

Törökbálint

Törökbálint