Szerviztechnikus (Szombathely)

Szerviztechnikus

Leírás

Gépek forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Feladatok

  • Prémium minőségű német gépek beüzemelése, karbantartása, javítása és gépkezelők oktatása
  • Szervizelési feladatok ellátása - folyamatos úton levés
  • Vevőkkel való kapcsolattartás magyar és idegen nyelven
  • Dokumentáció
  • CAD/CAM tervező szoftver használata

Elvárások
  • Gépészeti, elektronikai, ipari informatikai vagy mechatronikai képzettség (technikus)
  • Kommunikációs szintű német VAGY angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • Külföldi betanulás vállalása (Németország)
  • Habitusát tekintve szívesen van úton és ezt a családja tolerálja
  • Felelősségteljes önálló munkavégzésre felkészültség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz és igényes munkavégzés (adminisztráció)
  • Nyitottság az újra és a tanulásra

Előny
  • Üzemi karbantartói, egyéb gépipari területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk
  • Munkavégzés helye: Magyarország egész területén – kiszállással, szükség szerint heteléssel
  • Hosszútávú, stabil lehetőség
  • Biztosított juttatások: céges autó, telefon, laptop, alapbér + jutalék
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig (törzsidő 8:00-16:00 óra között)
  • Dinamikusan változó feladatok és időbeosztás
  • Folyamatos tanulás – új technológiai berendezések és szoftverek megismerése, megtanulása

Munkavégzés helye

Magyarország

Szombathely