Talent Acquisition Strategic Partner (Budapest)

Európai nagyvállalati partnerünk csapatába - mely egy az egyedi csomagolási és újrahasznosítási megoldások terén kiemelkedő vállalat - keresünk employer branding és toborzási stratégiai partnert. A Talent Acquisition Strategic Partner pozícióban javaslataiddal támogatni fogod a központ és a magyarországi gyárak szakmai vezetőit, helyi HR generalistáit a kiválasztási folyamatban, kiemelt pozíciókra magad is felkeresed a megfelelő jelöltet. Hozzád fog tartozni a teljes Employer Branding stratégiája és kiépítése, illetve a toborzási szabályrendszer optimailizálása, felépítése is.
A pozíció ilyen formában új, kimondottan "építkezős" feladatkör, melyben közvetlenül a HR igazgatónak fogsz riportálni.

Amennyiben van HR területen legalább 3 év releváns tapasztalatod (stratégiai Recruitment, HR Generalista vagy HR Business Partner), folyékonyan beszélsz angolul, dolgoztál már gyártó, kékgalléros környezetben és még angolul is magabiztosan kommunikálsz, akkor Téged keresünk!

Talent Acquisition Strategic Partner

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok és gyakorlatok professzionális kialakítása, fejlesztése a gyárak számára
  • Toborzási projektek kivitelezése operatívan a kiemelt fehérgalléros pozíciókra
  • Értékelési rendszer és mérőszámok kialakítása a toborzás és az onboarding hatékonyságának érdekében
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és külsős ügynökségekkel
  • Toborzás-kiválasztási költsésvetés felügyelete, kezelése
  • Onboarding folyamatok kialakítása, kiemelt figyelemmel a gyáregységekre
  • Házon belüli tréningek kialakítása, szervezése, megtartása a hatákony toborzás-kiválasztás és onboarding tükrében
  • Employer branding tevékenységek, online és offline láthatóság növelése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan HR területről)
  • Legalább 3 év tapasztalat Talent Acquisition területen, gyártó szervezetnél, komplex, gyorsan változó, mátrix szervezetben
  • Project management és stakeholder management attitűd
  • HR platformok ismerete (pl. Workday)
  • Szóban és írásban is magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office csomag gyakorlati szintű ismerete
  • Pozitív, nyitott, magabiztos, talpraesett, kezdeményező személyiség
  • Rendszerben, struktúrában, analitikus gondolkodó

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőség egy sikeres, globális cégnél, mely kiemelt figyelmet szentel a fenntarthatóságra
  • Alkotási, szakmai építkezési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség a HR más területei felé is
  • Modern munkakörnyezet a Graphisoft Parkban
  • Rugalmas home office lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest