Tapasztalt Hálózati szakember (2019) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Tapasztalt Hálózati szakember (2019)

Kiemelt, budapesti partnerünkhöz keresünk nemzetközi környezetbe egy

Tapasztalt Hálózati szakember

kollégákat, kontraktorként és alkalmazotti állásba is

A kereset kollégák a kb. 60 fős regionális (Európa-Afrika-Közel Kelet) hálózati részleg tagjaként fognak tevékenykedni elsősorban megoldásokat kidolgozva, implementálva és komplex problémákat megoldva.

A munkakör rövid leírása:

  • Hálózati, sokszor nem sztenderd megoldások kidolgozása és implementálása
  • L3 szintű támogatás komplex problémák esetén
  • Kapcsolattartás a szakmai beszállítókkal, a helyi technológia cégekkel
  • Minőségi és hálózatbiztonsági követelmények beállítása, betartása és ellenőrzése
  • A munka jellegéből adódóan szükség esetén egyes kulcs feladatok elvégzése munkaidőn kívül (hétvégén nagyon ritkán)
  • Többféle technológia alkalmazása, megismerése (Cisco, Wifi, LTE, VSAT,4G, stb.)
  • Együttműködés a többi szakmai kollégákkal

Elvárt tapasztalat és készség:
  • Ideálisan 8-10 év releváns, nagy hálózaton szerzett szakmai tapasztalat
  • Az alábbi területek legalább egyikének mély ismerete:
    • Vezetékes hálózat / Cisco
    • ipari Wifi és/vagy 4G, VSAT
    • Hálózatbiztonság (network security), vulnerabilitás vizsgálat és megelőzés stb.
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Előny:
    • Cisco vagy egyéb hálózati tanúsítvány
    • Az elsődleges szakterület mellett a kapcsolódó területek jó ismerete (pl. security vagy ipari Wifi, stb.)
    • Python tapasztalat vagy ismeret

Amit a munkakör nyújt:
  • Új néha egyedi technológiák használata, regionális projektek
  • Nemzetközi környezetben és projektekben való részvétel
  • Szakmaiság
  • Versenyképes fizetés

Budapest