Ez a hirdetés lejárt ezt az állást elmentem
Sikeresen elküldtük jelentkezését!
Nézze meg a hasonló állásokat.
Sikeresen elküldtük jelentkezését az állásra,
és e-mailben kiküldtünk Önnek Jobline jelszavát, mellyel legközelebb be tud lépni.
Megnézem a hasonló állásokat.

Multinacionális partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Targoncás, komissiós

Feladatok

  • fõként targoncán kell dolgoznod,
  • fõ feladatod a termékek fizikai mozgatása és betárolása lesz,
  • a beérkezõ árukat precízen kell elhelyezned a megfelelõ helyre,
  • ha megrendelés érkezik, az árut összekészíted, komissiózod, hogy a lehetõ legrövidebb idõ alatt teljesíteni tudd,
  • nem feledkezhetsz meg az adminisztrációról sem, RF szkennert is használnod kell majd,
  • fontos, hogy akkor tudsz hatékonyan dolgozni, ha a munkaterületed rendben tartod.

Elvárások

Jelentkezz, ha:

  • kipróbálnád magad targoncás, komissiózó munkakörben,
  • dolgoztál már targoncával, vagy jelenleg is dolgozol a logisztikában, raktározásban,
  • vállalnál több mûszakot egy profi csapat tagjaként,
  • nem okoz gondot a termékek fizikai mozgatása,
  • jó munkabírással rendelkezel és terhelhetõ vagy,
  • szeretnél végre jó munkakörülmények között, egy kiváló gépparkkal dolgozni,
  • komoly, felelõsségteljes és önálló munkára vágysz,
  • rendelkezel új OKJ-s elektromos targoncavezetõi engedéllyel és magas emelésû vezetõi tapasztalattal (a 3324-es kódszámú jogosítványra gondolj).

Munkavégzés helye

  • Budapest

Amit kínálunk

  • fix fizetést adunk, mûszakpótlékokkal,
  • több településrõl is céges busszal támogatjuk a bejárásodat,
  • egy stabil, multinacionális hátterû cégnél csinálhatod, amihez igazán értesz,
  • ha hosszú távon gondolkozol, fejlõdési lehetõségeket biztosítunk számodra,
  • mi hosszú távon számítunk rád!

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el magyar nyelvû önéletrajzod.
Ne felejtsd el feltûntetni a leveled tárgyában: az UTV-01 referencia kódot!

Felhívjuk szíves figyelmed, hogy a targoncás pozícióra csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelõ jelentkezõket tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Prohumán

A Prohuman a hazai piac komplex HR szolgáltatásokat nyújtó piacvezető cégeinek egyike. A 100%-ban magyar tulajdonú Prohome Cégcsoport humánerőforrás ágazataként 1997 óta tevékenykedő, majd 2004-ben önálló céggé váló Prohuman, személyzeti szolgáltatásaival járul hozzá Ügyfelei üzleti sikereihez. Reg. szám: 11492- 4/2005-0100-239

KÖZPONTI IRODA :
1146 Budapest, Hungária krt. 140-144.
T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu
A Prohome cégcsoport tagja