Technológus (Szekszárd)

A Ferropatent Zrt. vas- és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozik. A több, mint 100 családnak munkát adó, teljes egészében magyar tulajdonban lévő Társaságunk vezető piaci pozíciót tölt be a hazai acélipar és fémfeldolgozás területén és egyike Tolna megye legmeghatározóbb vállalkozásainak.

A vevők mellett Társaságunk legfontosabb értéke a dolgozó. Fejlődésünk és sikeres működésünk záloga munkatársaink szaktudása, elkötelezett hozzáállása és szolgáltatásaink magas színvonala. Kiemelt figyelmet fordítunk és támogatást nyújtunk munkavállalóink célzott oktatására és képzésére. Hiszünk abban, hogy magas minőséget csak elkötelezett, szakképzett és motivált munkatársakkal együtt tudunk elérni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Technológus

Feladatok

  • a beérkező műszaki igények technológiájának kidolgozását követően a vonatkozó árajánlatok megküldése, nyomon követése;
  • gyártással kapcsolatos dokumentációk vezetése

Elvárások

  • műszaki középiskolai végzettség (a technikusi végzettség előny);
  • tervezői programok ismerete (Asper, SAPS, AutoCad, SolidEdge, Omnivin) és valamelyik gyakorlott használata műszaki rajzolvasási ismeretek)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő: Teljes

Amit kínálunk az elkötelezett munkáért

  • korrekt bérezés és juttatási csomag,
  • műszakpótlék,
  • igény esetén lakhatási támogatás,
  • munkába járási támogatás,
  • teljes munkaruházat biztosítása,
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör,
  • szakmai fejlődés és hosszú távú munkalehetőség, valamint stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

Szekszárd, Bátaszéki út 70.

Hosszútávra keresünk munkatársat, így ha a lenti elvárásoknak megfelel, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét. Az e-mail tárgyában kérjük tüntesse fel a „Technológus” jeligét.

Szekszárd