Termelési minőségellenőr (Törökszentmiklós)

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson

Termelési minőségellenőr

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Nemzetközi szinten magas színvonalú technológiai hátteret biztosítunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Motiváló kompenzációs rendszerrel ösztönözzük az egyéni teljesítményeket.

Mit várunk Öntől?

  • Középfokú műszaki végzettséget.
  • Minimum egy éves szakmai tapasztalatot.
  • Gyártási folyamatok ismeretét.
  • Kiváló problémamegoldó képességet.
  • Önálló munkavégzést

Mik lesznek a feladatai?

  • Probléma megoldási folyamat támogatása és gondoskodás az ismételt előfordulás megszüntetéséről.
  • Információáramlás felgyorsítása és optimalizálása a termelés és minőségügy között.
  • Napi selejt elemzése.
  • Napi sori bejárás, megfelelő termelési folyamat ellenőrzése.
  • Vevői reklamációk ledolgozásának támogatása, a készletek válogatásában való részvétel és mintavételezéses ellenőrzés végzése, intézkedések követése.
  • Dolgozók és csoportszóvivők oktatása, a külső vevői reklamációk dolgozókkal történő megismertetésének csoportmunkába való beillesztése.

Mi jelent előnyt?

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Angol nyelvtudás.

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 700 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • Tradíció,
  • Minőség,
  • Megbízhatóság,
  • Perspektíva.

Hiszünk az

  • Innovációban,
  • Kutatás-fejlesztésben,
  • Nemzetközi felelősségben,
  • Hatékonyságban.
  • Megújulási képességben.

CLAAS Hungária Kft.
5200 Törökszentmiklós, Kombájn u. 1.
Telefon: +36 30 688 2975
E-mail: [email protected]
www.claas-group.com
www.youtube.com/yourclaas
Instagram: claas-careers

Törökszentmiklós