Teszt technikus (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 10 fő Teszt technikus kollégát veszprémi munkavégzésre.

Teszt technikus

Feladatok

- Biztonsági eszköz működésének biztosítása (tesztberendezés)
- Karbantartási fejlesztések javaslása
- Kapcsolási rajz olvasásának képessége, termékanalízis
- A 3. szintű karbantartások elvégzése, illetve annak támogatása
- A felmerülő teszter problémák illetve hibák elhárítása
- Eszkaláció a javító vagy megelőző karbantartás és a tartalék raktárban észlelt eltérések esetén
- Teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása
- Részvétel teszter átvételi folyamatban és a karbantartás 5S folyamatában
- Teszter beállítása átállások során a céges előírásoknak megfelelően
- TRP dokumentáció készítése a tesztberendezés meghibásodása esetén, szoftverek biztonsági mentése

Követelmények

- Középfokú végzettség + 2 év technikusi képzés/ elektronikai szakiskola
- Elektronikai vagy automatizálási terület ismerete
- Minimum 1 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
-Angol nyelvi ismerete nem feltétel, azonban előny
-Műszakban történő munkavégzés vállalása
-Gyakornokként végzett munka előnyt jelent

Amit kínálunk

-Komplex, versenyképes juttatási csomag
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém