Corvin márkabolti asszisztens (Budapest)

a Corvin Plázában

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Csatlakozz és légy része ezeknek a sikereknek!

Corvin márkabolti asszisztens

Feladatok

  • Tájékoztatni a márkaboltba betérő ügyfeleket az akciókról, lehetőségekről
  • Segítség az adminisztratív feladatok ellátásában
  • Általános ügyfélszolgálati teendők ellátása

Elvárások

  • ha van nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod  (akár passzív / évhalasztó is)
  • ha talpraesett és nyitott személyiség vagy
  • ha el tudsz társalogni angolul
...akkor Rád van szükségünk!

Munkaidő

  • Rugalmas beosztásban hétköznaponként és hétvégén
  • Heti szinten 20-25, vagy annál több órában
  • Minimum fél év vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Túlórabér és hétvégi dupla órabér kifizetése (bruttó 2422 Ft/óra)
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest