Hirdetési Adminisztrátor (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt.

HIRDETÉSI ADMINISZTRÁTOR

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • a hirdető ügyfelek szerződéseinek kezelése, hirdetéseinek aktiválása, cégadminisztráció,
  • hirdető ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • riportok, kimutatások készítése, elemzése,
  • az értékesítő kollégák munkájának támogatása,
  • szerződések, számlák elektronikus rendszerbe történő felvitele,
  • általános adminisztráció és irodai ügyintézés.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • analitikus gondolkodásmód, precizitás,
  • problémamegoldó készség,
  • proaktivitás, nyitottság,
  • jó kommunikációs készség,
  • hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt,
  • Office programok felhasználó szintű ismerete - Outlook, Word és haladó Excel ismeret,
  • monotónia tűrés.

Előnyök:

  • HTML ismeret,
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • angol nyelv középszintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, piaci ismertség,
  • professzionális csapat és támogató vezetés,
  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai továbbképzés,
  • kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

III. kerület (Óbuda)

Ha úgy gondolja, hogy rendelkezik a fent említett képességekkel, és hosszú távon meg tud felelni a kihívásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva! Kérjük, jelentkezéséhez mellékelje fizetési elvárását is.

Budapest