Account Manager (Budapest)

Account managert keresünk!

Ha érdekel a digitális világ és a webfejlesztés, kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel, és folyékonyan beszélsz angolul, valamint dolgoztál már account managerként webes területen, és szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol a szakmai tapasztalatod mellett a személyiséged is fontos, akkor küldj nekünk egy önéletrajzot!

Fontos szempontjaink:

  • empátia, érzelmi intelligencia
  • folyékony angol szóban és írásban
  • IT érdeklődés
  • remek szervezői képesség
  • értékorientált szemlélet
  • legalább 1 éves account manager pozícióban szerzett tapasztalat
  • nemzetközi ügyfelekkel szerzett tapasztalat

Annak kifejezetten örülünk, ha Scrum-, UX,- és agilis módszertanban van tapasztalatod, és dolgoztál már webes projekteken.

Ha Te vagy akit keresünk, akkor a feladataid közé fog tartozni:

  • nemzetközi és magyar ügyfél-portfólió kezelése
  • ajánlatok, szerződések előkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás a dedikált fejlesztői csapattal és az ügyfelekkel
  • a projektek üzleti és technikai sikerének biztosítása
  • ügyféltalálkozók, demók vezetése
  • tervezés, online marketing és stratégiai feladatokban való részvétel

Amit biztosítunk:

Önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Budapest