Anyagmozgató Raktáros (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

ANYAGMOZGATÓ RAKTÁROS

munkatársat keres

kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok:

  • Kézi és gépi anyagmozgatás a raktárakban
  • A raktározott áru összekészítése, komissiózás
  • Vonatkozó dokumentációk készítése, napra kész vezetése

Elvárások/Követelmények:

  • Jogosítvány anyagmozgató gépekre: OKJ bizonyítvány – 3312, 3313, 3324 kategóriára.

Előny:

  • Középfokú végzettség
  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és cafeteria
  • könnyű megközelíthetőség
  • munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Kistarcsa

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Kistarcsa