Anyagraktáros (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha fontos neked a folyamatos fejlődés és a felelősségteljes munka, mellyel nap mint nap értéket teremthetsz egy összetartó közösség tagjaként, akkor csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához

Anyagraktárosként!

Munkavégzés helye: Szeged

A munkakör célja:

A szegedi üzemi termelés segéd-, csomagoló-, adalékanyag és vegyszerszükségletének kiszolgálása.

Feladataid lesznek:

  • A termeléshez szükséges segédanyagok, csomagolóanyagok rendelkezésre állásának biztosítása a megfelelő időpontban és helyen,
  • raktárba beérkező anyagok azonosítása, ellenőrzése,
  • a termelés felé kiadott megfelelő minőségű csomagolóanyagok dokumentálása.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel vagy 8 általános végzettséggel és 3-5 év raktározásban szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • jogosítványod van vezetőüléses és vezetőállásos targoncára,
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet,
  • vállalod a többműszakos munkarendet (hétköznapokon 8 órás, hétvégén 12 órás műszakokban, heti 40 órában).
  • Előnyt jelenthet számodra, ha van gyalogkíséretű targoncára is jogosítványod és dolgoztál már SAP-ban.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

A Sole-Mizo Zrt. Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat.
A Sole-Mizo Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Szeged