Asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz HR diákmunkatársként.

Asszisztens

Feladatok

  • Beérkező telefonhívások, jelentkezések fogadása
  • Jelöltek tájékoztatása
  • Interjúk szervezése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Heti 2 teljes nap vállalása elvárt: hétfő és kedd (napi 8 órában)
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.300 Ft-os órabér
  • Modern munkakörnyezet
  • Egyszerűen elsajátítható feladatok, előképzettséget nem igényel!

Céges buszjáratok

  • Budapest
  • Tatabánya, Szár, Szárliget, Bicske, Herceghalom
  • Páty, Biatorbágy

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest