Backend fejlesztő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Úgy érzed, ideje „keretrendszert” váltani? Hadd ajánljuk figyelmedbe partnercégünket, ami sokoldalú, biztonságos, stabil, és a segítségével könnyedén fejleszthetsz testre szabott karriert. Emellett partnercégünk legendásan jó, garantáltan megkönnyíti majd a munkádat. Fejlesztői környezetünk további előnyei: modern iroda, tágas terasz, közeli Városliget, kiváló közlekedési és kulináris infrastruktúra.

munkakörbe keresünk munkatársat!

Backend fejlesztő

Feladatok

  • Saját fejlesztésű rendszerek karbantartása, frissítése
  • Kiterjesztések, modulok fejlesztése
  • Egyedi igények fejlesztése

Elvárások

  • legalább 3 éves backendes tapasztalat
  • fejlesztés Laravel rendszerben (Blade, Passport stb.)
  • Git, GitFlow készségszintű használata
  • OAuth metódus alkalmazása
  • adattárolás, -továbbítás JSON szabvánnyal
  • analitikus, megoldásorientált gondolkodás
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Vagrant környezetben szerzett tapasztalat
  • Docker alapú virtualizáció
  • „clean code” programozás

Amit kínálunk

  • változatos feladatok
  • bürokráciamentes, lendületes környezet
  • biztos munkahely, stabil, erős háttérrel
  • családias légkör

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán