Beszerzési referens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Óbudai Egyetem

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Óbudai Egyetem Beszerzési és Vagyongazdálkodási Osztály

beszerzési referens

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1033 Budapest, Vörösvári út 105 .

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Részvétel a közbeszerzési eljárások teljes körű előkészítésében, lebonyolításában; Közbeszerzési eljárásokhoz szükséges tervek, statisztikák, adatszolgáltatások összeállítása; Beszerzési állásfoglalások, szakvélemények elkészítése; Szerződések előkészítésének támogatása; KEF-es beszerzési eljárások lebonyolítása; Saját hatáskörű beszerzések lebonyolítása, Kapcsolattartás a közbeszerzésben és beszerzésekben érintett belső és külső szervezetekkel, partnerekkel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, egyetem: gazdaságtudományi, jogi vagy műszaki végzettség,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy.
  • A pályázó feleljen meg a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvényben, illetve az Egyetem foglalkoztatási követelményrendszerében, valamint ezen munkakörök betöltésével kapcsolatos eljárások rendje szabályzatban rögzített követelményeknek.
  • Annak az igazolása, hogy a pályázó a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20. § (2) bekezdés a) és d) pontjában meghatározott feltételeknek megfelel, valamint nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Közbeszerzési szakjogász vagy közbeszerzési referens (OKJ) végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felsőoktatásban szerzett műszaki, informatikai végzettség
  • Releváns szakterületen szerzett legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat ajánlatkérői oldalon
  • Jogszabályi előírások ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél (magyar nyelven).
  • 90 napnál nem régebbi eredeti hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására, valamint annak igazolására, hogy a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20. § (2) bekezdés a) és d) pontjában meghatározott feltételeknek megfelel, valamint nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt, vagy a hatósági erkölcsi bizonyítvány hiányában az igénylést alátámasztó igazolás másolata. (speciális, közalkalmazotti)
  • Végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló dokumentumok egyszerű másolatai.
  • Továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tart.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2019. szeptember 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 21.

A pályázatok benyújtásának módja:

•    Elektronikus úton Dr. Kiss Judit Eszter részére

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A határidőn túl beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi, érvényes – a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, postai/személyes és elektronikus úton határidőben érkezett – pályázat az Óbudai Egyetem szabályzata szerint kerül elbírálására. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálás határidejétől számított 8 napon belül kapnak írásbeli értesítést.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•         OE honlap - 2019. július 23.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A próbaidő tartama: 4 hónap (új közalkalmazotti jogviszony létesítése esetén). Hivatkozási szám: OE-KA-GAI 919/2019

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a https://www.uni-obuda.hu/ honlapon szerezhet.

Budapest