Beszerző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Rendelkezel legalább 2 év szakmai tapasztalattal beszerzési területen?
Megismernél a szakterületeden belül új lehetőségeket?

Akkor jelentkezz hozzánk, és segítünk megtalálni lehetőségeink közül a neked testhezállót!

Beszerző

Feladatok

  • Nemzetközi szintű kapcsolattartás beszállítókkal, szállítmányozókkal
  • Árajánlatok bekérése, árkalkulációk készítése, rögzítése
  • Költségek elemzése, optimalizálása
  • Ártárgyalások, tenderek lefolytatása
  • Megrendelések leadása, nyomon követése
  • Beszállítók kiválasztásában, értékelésében és fejlesztésében való részvétel
  • Logisztikai osztály támogatása
  • A hozzárendelt feladatok, projektek és ütemezett feladatok pontos és időben történő befejezése

Követelmények

  • Releváns min. 2-3 éves szakmai tapasztalat beszerzői munkakörben
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, lendületes, proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest