Beszerző (Pályakezdő) (Budapest)

   Legyünk együtt sikeresek!

  Komoly multinacionális gyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Beszerző (Pályakezdő)

Feladatok

  • Együttműködés a központi beszerezéssel vagy az egyes gyárakkal beszerzési projektekkel kapcsolatosan;
  • Beszállítói kapcsolattartás, árajánlatok bekérése, értékelése;
  • Új beszállítók felkutatása, piackutatás;
  • Folyamatok fejlesztésében aktív részvétel, folyamatleírások készítése;
  • Belső és külső megbeszéléseken való részvétel, ezekre való felkészülésben a vezetők támogatása, akció listák készítése, nyomon követése;
  • Kisebb önálló projektek vezetése;
  • Adminisztratív feladatok, szakmai vezetők támogatása.

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági vagy műszaki tanulmányok VAGY pályakezdő hasonló végzettséggel
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Multitasking

Amit kínálunk

  • Komoly karrier lehetőség hosszú távon
  • Motiváló bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Fiatalos csapat
  • Külföldi utak

Munkavégzés helye

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Budapest