Értékesítés tanácsadó - ALL-IP (Budapest)

(JI)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Értékesítés tanácsadó - ALL-IP

Feladatok:

  • Ügyfélmegbeszélések és prezentációk előkészítése
  • CRM Salsa rendszer hatékony kezelése pl. marketing kampányok során
  • Migrációs workshopok előkészítése
  • Támogatás belső jóváhagyó folyamatokban
  • Támogatás OE foglalásokban
  • Hardwarek viszonteladása
  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Legalább 1 év tapasztalat ügyféltámogatásban
  • Magabiztos német ÉS angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs készségek
  • Magas minőségre való törekvés a feladatmegoldások során
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Nitottság új IT rendszerek megismerésére

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet-Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, XI ker.

Kezdés: azonnal

Amennyiben megfelel a kiírásban szereplő feltételeknek, kérem jelentkezzen online

Budapest