Értékesítési mérnök (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

20 fő alatti, hőkezelési tevékenységet végző külföldi tulajdonban lévő, kiváló minőséggel gyártó

nemzetközi vállalat részére keresünk, bővülés céljából mérnököt a következő pozícióba:

Értékesítési mérnök

Feladatok

  • A kisebb méretű, gyártási tevékenységet végző vállalat teljeskörű értékesítési tevékenységének ellátása:
  • Új ügyfelek keresése és szerzése;
  • Már meglévő Partnerekkel kapcsolattartás, személyesen is, elsősorban Mo-on;
  • Ajánlatok fogadása, feldolgozása és árajánlatok készítése;
  • Piacfigyelés;
  • Árak naprakészen tartása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Partnerünk képviselése szakmai kiállításokon;
  • Mintagyártások nyomonkövetése;
  • Riportolás a külföldi értékesítési igazgató és a magyarországi ügyvezető igazgató részére.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás, az anyavállalat és esetleg külföldi Partnerek miatt;
  • Hőkezelési technológia iránti érdeklődés;
  • Min. 4-5 éves mérnöki tapasztalat, nagy előny az értékesítői.

Amit kínálunk

  • Motiváló, magas alapbér és jutalék;
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is;
  • Az ügyvezető támogatása a betanulás időszaka alatt.

Előnyök

  • Hőkezelési vagy gépgyártói vagy autóipari vagy vasút ipari vagy egyéb fémipari tapasztalat;
  • Értékesítési tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Budapest