Fejlesztőmérnök (Fogaskerék hajtómű/sebességváltó) – Villamos hajtások (Győr)

Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök (Fogaskerék hajtómű/sebességváltó) – Villamos hajtások

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Tudta, hogy az AUDI első tisztán villamos hajtású autójának hajtáslánca Győrben készül?

Tudta, hogy a hajtáslánc fejlesztésében magyar mérnökök is részt vesznek?

Tudta, hogy minden villamos hajtás integráns része az egy- vagy többfokozatú fogaskerék hajtómű?

Tudta, hogy már a következő generáció fejlesztésén dolgozunk?

Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • Részt vesz a jövő villamos- és hibridhajtású járműveinek fejlesztésében
  • A villamos hajtáslánc egyik kulcseleme a nagy fordulatszámú hajtómotor és a kerekek közötti kapcsolatot megvalósító hajtómű. A fejlesztő csapat tagjaként Ön végigkíséri a termék teljes életciklusát
  • az ötlettől
  • a 3D tervezésen és
  • a kísérleteken át
  • a szériabevezetésig,
  • illetve a szériagyártás végéig
  • A külföldi fejlesztőközpontokkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a hajtáslánc elemeit, továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában

Ön az ideális jelölt, ha

  • Gépészmérnöki, járműmérnöki vagy közlekedésmérnöki végzettséggel rendelkezik
  • Sebességváltók és bolygóművek szerkezetét ismeri, jártas működésükben és/vagy gyártásukban
  • Középfokú német nyelvtudással rendelkezik
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Szeret csapatban dolgozni

Előny

  • Fogaskerék vagy hajtómű fejlesztésben, gyártásban, gyártástechnológiában, illetve tribológia és olajozás területén szerzett tapasztalat
  • Pro-Engineer, CAD programok ismerete

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ17627
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Nyerges Andrea válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 30 767 7688
Győr