Folyamatmérnök (SMT terület) (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Fontos számodra a stabilitás és a pozitív, támogató munkahelyi légkör?

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ügyfelünk számára Folyamatmérnök (SMT területre) munkatársat keresünk.

Folyamatmérnök (SMT terület)

Feladatok

  • Elektronikai gyártóüzem munkájának technológiai támogatása
  • Meglévő technológiák üzemeltetése, optimalizálása
  • Kísérleti munkák nyomon követése, riportálása
  • Termékfejlesztési tevékenység folyamatmérnöki támogatása
  • Új termékek sorozatgyártásának bevezetése
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése
  • Kapcsolattartás belföldi/külföldi munkatársakkal

Követelmények

  • Elektronikai technológus-, villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • CAD rajzprogramok ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Több, mint 30 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások
Veszprém