Gépjármű biztosítási alkusz (Budapest)

Stabil, a piac egyik kiemelkedő résztvevője megbízásából keresünk egy BIZTOSÍTÁSI ALKUSZT gépjárműbiztosítás területre. A folyamatosan bővülő csapatba egy olyan tagot keresünk, aki szakmai kihívást keres, gépjármű biztosítást kezelt eddig is és alkusz cégnél szerzett tapasztalatot.

Gépjármű biztosítási alkusz

Feladatok

  • Ügyfelek gépjármű biztosítási szerződéseivel (egyedi és flotta) kapcsolatos alkuszi feladatok teljes körű ellátása
  • Biztosítási szaktanácsadás, biztosítási ajánlatok bekérése
  • Biztosítótársaságok versenyeztetése
  • Ajánlatok és termékek elemzése, javaslattétel az ügyfél számára
  • Az ügyfél és a biztosító között létrejövő biztosítási szerződés kialakítása
  • Ügyfelekkel, Biztosítókkal és a Cég Alkusz munkatársaival történő együttműködés
  • Kár esetén szaktanácsadás
  • Elszámolások és riportok készítése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség esetén elvégzett független biztosításközvetítői vizsga
  • Biztosítónál vagy Alkusznál, gépjármű területen eltöltött minimum 3 éves szakmai tapasztalat (elsősorban alkuszi területről keresünk Kollégát)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, önálló gondolkodás, munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, nagyfokú precizitás
  • Eurotax program ismerete és gépjármű gyártmányokban, típusokban való jártasság előny, de nem elvárás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet
  • Összetartó csapat
  • Szakmailag kiemelkedő háttér, fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 40 órás, kötetlen munkarend
  • Vonzó juttatási csomag
  • Home office biztosítása (COVID ideje után is)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest