HR asszisztens (Budapest)

Prohumán

Kodolányi János Főiskola és a Prohome Cégcsoport együttműködésének eredményeképp jött létre abból a célból, hogy szakmai tapasztalatot és az öngondoskodás lehetőségét biztosítsa a nappali tagozatos hallgatók számára. Magas színvonalú kielégítése érdekében felépített szolgáltatási rendszer költséghatékonyan és rugalmasan biztosít kiszámítható megoldást a magyar piac minden szereplője számára. Nem csupán a diákmunkából eredő, jogszabályok által biztosított, kézzelfogható gazdasági előnyöket nyújtja. Áttekinthető és kiszámítható működési hátteret biztosít Partnerei számára az ország legnagyobb HR szolgáltatójának, a Prohumán 2004 Kft. szakmai felügyeletére, iránymutatására, illetve infrastruktúrájára támaszkodva. A Cégcsoport vállalkozásainak piaci szerepe stabil pénzügyi fedezetet biztosít az iskolaszövetkezet pénzügyi kötelezettségeinek teljesítéséhez.

HR asszisztens

Feladatok

  • Toborzásban való aktív részvétel (hirdetések feladása, beérkező önéletrajzok szűrése, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása),
  • Szervezéssel kapcsolatos adminisztrációk és jelentések elkészítése (beosztások kezelése, adatbázis karbantartása),
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Bérszámfejtés előkészítése,
  • Egyéb adminisztratív munkák ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 35-40 óra vállalása,
  • Félév tapasztalat (akár diákmunka HR, adminisztráció, egyéb kapcsolódó területen)

Előnyök

  • Egy éves toborzásban eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 ft/óra,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Prohumán
Budapest