HR Generalista (Kecskemét) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk stabil, bővülő, nemzetközi gyártó vállalat.

Részükre keresünk tapasztalt új kollégát, az alábbi pozícióba:

HR Generalista (Kecskemét)

Feladatok

  • A leendő kolléga sokrétű HR tevékenységet fog végezni, így mindenképpen priorizálni, egyszerre sok szálon futó feladatokat kezelni tudó kollégát keresünk;
  • Intézi a szellemi és fizikai kiválasztásokat (kiválasztás, interjúk, szerződés letárgyalása, megkötése);
  • Állásbörzéken vesz részt, a vállalatot képviseli különböző rendezvényeken;
  • Személyügyi és munkajogi kérdésekben, ill. új felvétel során, HR szakértőként támogatja a vezetőket;
  • Részt vesz az új HR szabályzatok elkészítésében, ill. azokat üzemelteti is;
  • Exit interjúkat készít (bár alacsony a fluktuáció!), hogy azokból akciótervek készülhessenek;
  • A HR rendszereket kezeli és azokat naprakészen tartja;
  • Riportolni a HR vezetőnek fog.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns, HR generalista tapasztalat;
  • Proaktív, agilis, feladatot "kereső" típust keres Partnerünk, aki megbízható és szakértelmével valós segítség lesz a HR csapat számára;
  • Magabiztos angol nyelvtudás (erős társalgási szint).

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés, cafeteria, bónusz;
  • Rugalmas munkaidő, törzsidővel;
  • Bejárástámogatás;
  • Együttműködő, a kollégát váró csapatba keressük a leendő kollégát;
  • Heti 2 nap home office lehetősége, próbaidő után.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét