HR munkatárs (Veszprém)

62 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

HR munkatárs

Amiben számítunk rád

  • Irányelvek (szabályzatok) menedzselése
  • Munkavállalók adatainak kezelése
  • Munkavállalók jogviszonyának létesítésével, megszűnésével és szerződésmódosításával kapcsolatos adminisztráció, szerződések előkészítése, továbbítása az osztályok felé
  • Csoportos leltárfelelősségi megállapodás kezelése
  • Belső kommunikációs felületek kezelése
  • Adatszolgáltatás a társosztályok részére
  • Fényképes nyilvántartás naprakészen tartása
  • Szervezeti ábra folyamatos frissítése, nyomon követése
  • Irattár rendezése
  • Munkavállalók tájékoztatása HR kérdésekben

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs-és együttműködő képesség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Felelősségteljes, munkájához lojális, motivált személyiség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • HR területen szerzett tapasztalat
  • HR végzettség

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Inspiráló feladatok
  • Stabilitás
  • Cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém