Irodai asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy HR Tech vállalat, amely innovatív munkaerő-felvételi megoldást kínál partnerei számára.

Irodai asszisztens

Feladatok

  • Szoros együttműködés az irodavezetővel és a HR Asszisztenssel
  • Az iroda napközbeni rendben tartása
  • A tárgyalókban a vizek és poharak ellenőrzése, folyamatos fenntartása, illetve meetingek után rendbe tétele
  • az online és offline adminisztráció rendszerezése és rendben tartása megadott struktúra alapján (pl. szerződések rendszerezése, ellenőrzése)
  • Leltározásban segítségnyújtás
  • Postázás és ehhez kapcsolódóan a dokumentumok nyilvántartása Excelben
  • Vendégek fogadása, vízzel, kávéval/teával való kínálása

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív, felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok
  • Adminisztrációs tapasztalat előny, de nem kritérium
  • Jó kommunikációs készségek
  • Folyékony magyar és középszintű angol nyelvtudás
  • Lelkes, jó kedélyű
  • Min. 30 óra/hét vállalása rugalmas beosztásban

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1176 Ft/ óra
  • Karrierlehetőség a cégnélJó fej, segítőkész kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus és folyamatosan növekvő szervezet
  • Modern irodai környezet
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkatapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest