Irodavezető/pénzügyi asszisztens (Budapest)

A QLM TechLog ID Kft a QLM cégcsoport azonosítás technika és informatika területén működő üzletága bővülő értékesítési tevékenysége fejlesztéséhez keres munkatársat, adminisztratív és pénzügyi jellegű feladatok ellátására, budapesti munkahelyre

Irodavezető/pénzügyi asszisztens

Feladatok

  • az iroda adminisztratív összefogása, zavartalan működésének biztosítása
  • banki utalások és házi pénztár kezelése
  • kimenő –és beérkező számlák rögzítése
  • könyvelés előkészítése, könyvelővel való kapcsolattartás
  • céges nyilvántartások vezetése
  • kapcsolattartás a területet érintő vállalkozókkal
  • az ügyvezetők napi munkájának támogatása
  • egyéb, ad hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább 2 év tapasztalat irodavezetői vagy pénzügyi asszisztensi pozícióban
  • ügyviteli –és nyilvántartó rendszerek ismerete
  • jó kommunikációs készség, szervezőképesség

Előnyök

  • gazdasági-pénzügyi végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest