Junior könyvelő (Budapest)

Junior könyvelőt keresünk többek között pénzügyi, telekommunikációs, energia és ingatlan szektorban, iparágspecifikus szolgáltatásokat kínáló, multinacionális partnerünk részére.

Junior könyvelő

Feladatok

  • Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Zárások elkészítése, könyvvizsgálati anyagok összeállítása
  • Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
  • Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás, adatszolgáltatások elkészítése
  • Számviteli és adókkal kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás
  • Egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)
  • 1-2 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Adóbevallások készítésében szerzett tapasztalat, magyar ÁFA szabályok ismerete
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés
  • Előny: Navision program ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest