Junior projekt koordinátor (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Ezúttal Sanofi Aventis partnercégünkhöz keresünk Junior projekt koordinátort, hosszú távra (legalább 1 év).

Junior projekt koordinátor

Feladatok

  • Projekt-, és időmenedzsment
  • Napi szintű munka Microsoft alapú technológiákkal
  • SharePoint, .NET
  • Excel, Word, PowerPoint

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Agilis munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe
  • Karrierlehetőség
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rugalmasság, megbecsülés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest