Karbantartó villamosmérnök (Balassagyarmat)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (ZJ-3751)

Feladatok:

  • A gépek állapotának napi felmérése, az információk alapján havi karbantartási terv készítése;
  • A már jóváhagyott karbantartási tevékenységek tervezése és ütemezése (megelőző karbantartások, leállások) összhangban a meghatározott célokkal és a termelési követelményekkel;
  • A bemenő anyagfelhasználás biztosítása a karbantartás számára, a folyamatok monitorozása költség és hatékonyság szempontjából;
  • A források optimalizálása, a kiadások priorizálása ;
  • A termelő berendezések gépdokumentációinak kiegészítése a szükséges gépalkatrészek rajzaival;
  • A preventív karbantartás érdekében a termelő üzemi berendezések gyártási paramétereinek mérése, meghatározása, optimális beállítása, alkatrészeinek tervezése;
  • Hibajelenség esetén a karbantartási szükségletet felmérése, a műszeres javítási és karbantartási feladatok végrehajtása;
  • A gépek analóg és digitális vezérlésének javítása, karbantartása, fejlesztési javaslatok kidolgozása ( PLC vezérlések diagnosztizálása, hibakeresés);
  • A DC hajtásszabályzók és AC inverterek üzemeltetése.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (előny az erősáramú és szabályozási technikák szakirány);
  • Min. 3 Év releváns szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Projektek koordinálásában szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Rugalmas, kreatív, határozott kiállású személyiség.

Amit a megbízó kínál:

  • versenyképes jövedelem és béren felüli juttatási csomag;
  • költözés esetén LAKHATÁSI TÁMOGATÁS és havi kétszeri HAZAUTAZÁS térítése.

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Balassagyarmat