Key Account Manager (gépészeti szerelvények) (Budapest)

Partnerünk ipari folyamatirányítás berendezéseinek, valamint gépészeti szerelvények forgalmazásában kiemelkedő vállalat. Csapatuk bővítése céljából keresünk Key Account Manager kollégát gépészeti szerelvények termékkörre.

Key Account Manager
(gépészeti szerelvények)

Feladatok

  • A cég legnagyobb, meglévő ügyfeleinek folyamatos kezelése, kapcsolat ápolása (50-60%) (vegyipari, olajipari vállalatok)
  • Üzletfejlesztés, potenciális vevők felkutatása és üzletszerzés (40-50%)
  • Folyamatos jelenlét a kiemelt ügyfélnél, forgalom növelése, műszaki egyeztetések
  • Az ügyfelek különböző területeken dolgozó szakembereivel való folyamatos kapcsolattartás, projekt menedzsment
  • A cég termékeinek képviselete és értékesítése (gépészeti szerelvények)
  • Esetenként új vevők, vagy más meglévő terület látogatása
  • Adminisztratív teendők

Követelmények

  • Gépészeti szerelvények termékkörének ismerete
  • Vegyipari / olajipari / gázipari kapcsolatrendszer
  • Gépészeti szerelvények értékesítésében szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Határozott, jó megjelenés, kiváló kommunikációs képességek
  • Rugalmasság, tanulékonyság, önálló munkavégzés
  • Mérnöki vagy kereskedelmi végzettség előny
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Rugalmasság, kreatív munkavégzésre való lehetőség
  • Motiváló csapat, professzionális környezet és termékkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest