Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A SONEAS cégcsoport nagy szakmai tapasztalattal rendelkezik a vegyipari gyártás területén, és egyre több nagynevű cég választja partneréül a megbízhatóság és jó minőség miatt. Tudj meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a Rólunk menüpont alatt adatkezelési tájékoztatónkat is megtalálod!

Ha fontos munkahelyed megbízhatósága és érdekel egy változatos, de nagy precizitást igénylő feladatkör, jelentkezz hozzánk most, mert

KÖNYVELŐ

munkakörbe keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • számlák könyvelése, banki könyvelés
  • házipénztár kezelése
  • tárgyi eszközök nyilvántartása
  • részvétel pályázati elszámolásokban
  • egyéb, területhez tartozó dokumentációs feladatok

Az ideális jelölt az alábbi képzettséggel és képességekkel rendelkezik:

  • mérlegképes könyvelői képzettség
  • pénzügyi-számviteli területen/munkakörben szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • legalább alapszintű angol nyelvismeret (gyakorlott szóbeli és írásbeli kommunikáció)
  • precíz munkavégzés, rugalmasság

A kiválasztásnál előnyt jelenthet, ha szakmai tapasztalatodat termelő vállalatnál szerezted vagy az utóbbi években ilyen cégnél dolgoztál.

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkavállalók
  • Cafeteria rendszer
  • béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás, teljes körű balesetbiztosítás)
  • stabil háttér, növekvő cég
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. Illatos út
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység, általános munkarend

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019. április 15.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a jelentkezem az állásra gombra kattintással a „KÖNYVELŐ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jársz nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Budapest