Könyvelő (Budapest)

(K-7266)

Könyvelő
(K-7266)

Feladatok

  • Teljes körű könyvelési feladatok
  • Költséghely és költségviselők szerinti könyvelés
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Havi és éves számviteli zárási munkákban, adózási feladatokban, beszámoló készítésben, könyvvizsgálatban való közreműködés
  • Részvétel a kimutatások, riportok készítésében a magyar számviteli alapelvek és az ügyfelek belső előírásai szerint
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, ügyfelekkel, szállítókkal
  • Általános külső és belső üzleti levelezés lebonyolítása, telefonos és e-mail alapú ügyintézés, kapcsolattartás ügyfelekkel és munkatársakkal

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható MS Excel ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • felsőfokú (főiskola, egyetem), pénzügy, számvitel

Amit kínálunk

  • Rész-, és teljes munkaidőben egyaránt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest