Könyvelő - Financial Accountant (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Könyvelő - Financial Accountant

Feladatok

  • Szállítói számlák ellenőrzése adózási, számviteli szempontból
  • Szállítói számlák iktatása
  • Számlák szkennelése
  • Kapcsolattartás szállítókkal, társosztályokkal
  • Fizetési felszólítók kezelése
  • Szállítói törzs adat karbantartás
  • Egyéb adminisztratív feladatok
  • 1 év határozott idejű szerződés, mely a lehetőségektől függően meghosszabbítható

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Középfokú végzettség
  • MS Office ismerete
  • Pénzügyi-számviteli képzettség előny
  • Alap szintű angol nyelvtudás előny
  • Tapasztalat: kezdő vagy 1-2 év

Budapest