Könyvelő - Junior és Senior Level (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Pár éves könyvelői tapasztalattal rendelkezel és úgy érzed, kipróbálnád magad egy multinál? Szeretnéd a számviteli tudásod hasznosítani és új dolgokat tanulni?

Ha magadra ismersz, olvass tovább és jelentkezz!

Könyvelőt keresünk többek között pénzügyi, telekommunikációs, energia és ingatlan szektorban, iparág-specifikus szolgáltatásokat kínáló, multinacionális partnerünk részére.

Könyvelő - Junior és Senior Level

Feladatok

- Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
- Zárások elkészítése, könyvvizsgálati anyagok összeállítása
- Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
- Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás, adatszolgáltatások elkészítése
- Számviteli és adókkal kapcsolatos kérdések megválaszolása
- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás

Követelmények

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)
- 1-2 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- adóbevallások készítésében szerzett tapasztalat, magyar ÁFA szabályok ismerete
- Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Alapos, részlet orientált, pontos munkavégzés
- Előny: NAVISION program ismerete

Amit kínálunk

- Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
- Fiatalos és motivált csapat
- Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezés és juttatások
- Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest