Könyvelői Asszisztens (Budapest)

Ász Könyvelő Iroda Kft.

Az Ász Könyvelő Iroda Kft. álláslehetőséget kínál

Könyvelői Asszisztens

pozíció betöltésére

Feladatok

  • Könyvelő munkájának segítése,
  • adatrögzítés, számlák sorbarendezése, archiválás
  • kimenő és bejövő számlák rögzítése,
  • bank, pénztár rögzítése;
  • adófolyószámlák lekérése, egyeztetése;
  • bevallások (áfa, tao, ipa, stb) határidőre történő előkészítése,
  • aktív részvétel a mindennapi munkában;

Elvárások

  • naprakész számviteli ismeretek;
  • jó kommunikációs képesség, proaktivitás, preciz munkavégzés;
  • felhasználói programok készség szintű használata (World, Excel, Internet, tárhely, cégkapu, e-mail);
  • legalább egy éves Könyvelőirodában szerzett munkatapasztalat;

Előnyök

  • adózási, bérszámfejtési ismeretek;
  • idegen nyelv ismerete (angol és német);

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség;
  • házon belüli képzési rendszer;
  • jó csapatszellem;
  • átlagon felüli bérezés;
  • minőségi, munkahelyi környezet;
  • biztos, hosszú távú, stabil munkahely.

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Szemere utca 17.

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, nettó fizetési igény megjelölésével lehet.

Budapest