Logisztikai koordinátor (Budapest)

Érdekel a gyógyszeripar, de még nem kaptál lehetőséget, hogy kibontakozz ebben az iparágban? Szeretnéd megismerni és elmélyíteni a gyógyszerkészítmények csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatokat? Tudsz angolul és a következő szavak láttán egyből magadra ismersz: rugalmas, kitartó, precíz?
Akkor jelentkezz X. kerületi telephellyel rendelkező gyógyszeripari partnercégünkhöz!

Logisztikai koordinátor

Feladatok

- Munkaköröd célja az étrendkiegészítő termékek gyártásához való logisztikai feltételek biztosítása. Főként alap- és csomagolóanyagok rendelése, késztermékek kiszállításához szükséges dokumentumok előkészítése, szállítás megszervezése.
- Az étrendkiegészítő termékek gyártásához szükséges összes folyamatra hatással leszel, így a termelés koordinálása is a feladataid közé fog tartozni, meghatározott termelési program alapján.
- Napi feladataid meghatározó része számítógéppel történő munkavégzést jelent. (Például heti riportok készítése, gyártással kapcsolatos adatrögzítés, beosztástervezés, stb.)

Követelmények

- Legalább középfokú végzettséged van;
- Aktív, középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban;
- Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak;
- Jól a monotóniatűrésed, precíz és határozott vagy;
- Logisztikai irányú végzettség előny;
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

- Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
- Versenyképes alapbérről;
- Teljesítményalapú havi bónuszról a próbaidő lejárta után;
- 100%-os utazástámogatásról és választható cafeteriáról;
- Éves bérfejlesztésről;
- Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest