Minőségellenőr, gyártósori összeszerelő munkakör (Veszprém)

ALAP EURÓPA KFT CSAPATÁBA KERESÜNK ÚJ KOLLÉGÁKAT

Minőségellenőr, gyártósori összeszerelő munkakörbe

Feladatok

  • Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása/válogatása/utómunkája a munkautasításban előírt folyamatok szerint.

Elvárások

  • Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Minimum két műszak vállalása (3 műszak vállalás előny)
  • Jó kézügyesség, jó látás (szemüveggel is akár)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria 15.000 Ft/hó
  • veszprémi helyijárat 100%-os térítése
  • Távolsági buszbérlet 86%-os támogatása
  • Családias légkör, szabad hétvége
  • Emberbarát munkakörülmény
  • Belépéskor br. 165.000 Ft/hó, ami a vállalati elvárások teljesítése után br. 185.000Ft/hó, + kiemelt műszak pótlékok
  • Törzsgárda juttatás, évente 2* br. 50.000 Ft
  • Év végi juttatás br. 70.000 Ft

Munkavégzés helye

Veszprém

Jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Legyél Te is az ALAPcsapat tagja!

Veszprém