Pályakezdő CRM / IT tanácsadó (Budapest)

(AG)

Megbízónk egy felhő alapú CRM rendszerekkel foglalkozó cég számára keresünk kollégát:

PÁLYAKEZDŐ CRM / IT TANÁCSADÓ

pozícióba.

A Salesforce / CRM csapat tanácsadói különleges, bizalmi szerepben vannak. Munkájuk során az őszinteség, az egyszerű, letisztult megoldásokra törekvés és a megbízhatóság a legfontosabb értékek.

Jövőbeli feladataid ebben a munkakörben:
  • Rendszerimplementálási és integrációs projektekben való részvétel az ügyfél igényeinek folyamatos szem előtt tartásával
  • Ügyfelek üzleti igényeinek felmérése, követelmények definiálása, specifikációk előkészítése és ezen üzleti igények pontos leképezése a technikai oldal számára
  • Rendszertervezőkkel, fejlesztőkkel, az infrastruktúráért felelős szakemberekkel és az operatív csapatokkal való konzultálás, az üzleti igényeknek legmegfelelőbb IT megoldások beazonosítása
  • Koncepcióalkotásban való részvétel (üzleti problémák megállapításától egészen a megoldásukra tett javaslatig)
  • A megoldások megvalósítására irányuló cselekvési tervek és ütemtervek készítése
  • Monitoring és ellenőrzési folyamatok kialakítása a projektek sikerességének értékelésére
  • Részvétel a rendszer és koncepció tesztelésben (Technikai / UAT)
  • Ügyfélprezentációk és dokumentációk készítése
  • Üzletfejlesztési tevékenységek és belső folyamatok támogatása
  • Belső- és külső ügyfelekkel való kapcsolatok kiépítése és fejlesztése
A sikeres jelentkezés feltételei:
  • IT vagy Közgazdasági Felsőfokú végzettség
  • Van tapasztalatod az elemzésben és problémamegoldásban és ezekre támaszkodva képes vagy a megfelelő következtetések levonására összetettebb problémák esetén is
  • Felismered a problémákat, és javaslatokat teszel azok megoldására
  • Megfelelő kommunikációs és együttműködési készségekkel rendelkezel
  • Kiemelkedő prezentációs készségekkel rendelkezel, legyen szó akár egy prezentáció elkészítéséről vagy bemutatásáról
  • Folyékonyan beszélsz és írsz angolul és az üzleti angol sem jelent problémát
  • MS Office eszközök alapos ismerete (Word, Excel, PowerPoint, Access, Visio)
  • Vállalod a munkával kapcsolatos utazást, mely elérheti a munkaidőd 50%-át is
  • Gyorsan tanulsz
  • A stressz és nagy munkamennyiség sem okoz problémát

A jelentkezésnél előnyt jelent, ha
  • Korábban részt vettél rendszerimplementálási vagy integrációs projektekben
  • Van projektmenedzseri tapasztalatod
  • Folyékonyan beszélsz németül
  • Rendelkezel Salesforce.com felhasználási vagy testre szabási tapasztalattal
Milyen előnyökkel jár munkatársunkká válni?
  • A munka mellett a magánéleted sem szorul háttérbe: a törzsidőn alapuló rugalmas munkabeosztás, a pontos munkaidőkeret-követés, az alkalmankénti otthonról dolgozás lehetősége, a családodra is kiterjeszthető kedvezmények révén a munkán kívüli életed is jobb lehet velünk!
  • Hosszú távra tervezünk veled! Gondosan megtervezett karrierutaink (és karriermenedzsment-rendszerünk) vannak, a céljaid megvalósítását a megfelelő képzésekkel és projektekkel támogatjuk.
  • Közösségünket az egymás iránti tisztelet, valamint a segítőkész légkör jellemzi. Ez, a magas szakmai színvonal és a színes egyéniségek segítenek abban, hogy a mindennapok jó hangulatban teljenek, miközben a legtöbbet hozod ki magadból.
  • A befogadó és segítőkész légkör mellett a bizalom is fontos értékünk. Már az első napodtól támaszkodhatsz ránk bármiben, és mi is maximális bizalommal fordulunk feléd.
Mit gondol egy leendő csapattársad?

A cég konzulenseként lehetőséged nyílik rá, hogy külföldön dolgozhass, mégis megtartva a hazai kapcsolatokat. Egyedülálló lehetőséged lesz megismerni a CRM folyamatokat, bepillantani a kulisszák mögé, megérteni, milyen háttérvilág dolgozik azon nap, mint nap, hogy egy nagyvállalat hatékonyan működjön.
A folyamatosan fejlődő technológia nem hagyja érintetlenül egyik iparágat sem, a digitalizáció teljesen átalakítja a vállalatok működését. Minket az motivál, hogy ezekben a digitalizációs projektekben mindig a legjobb szolgáltatást és minőséget nyújtsuk ügyfeleinknek.
Speciális képzési tervünknek köszönhetően junior kollégáink senior munkatársak mentorálásával hamar magabiztos, önálló és sikeres IT tanácsadóvá válhatnak. Folyamatosan tanulmányozzuk az új IT technológiákat, az iparági standardokat, segítjük egymást tudásmegosztással, bevonjuk egymást egy-egy komplexebb probléma megoldásába. Így dolgozunk együtt, mint egy csapat, akkor is, ha különböző projektekben látjuk is el a feladatainkat.

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küld el nekünk szakmai, fényképes önéletrajzod!

Budapest