Partnerkapcsolati munkatárs francia nyelvtudással [SA-UFR02] (Budapest)

[SA-UFR02]

Partnerkapcsolati munkatárs francia nyelvtudással [SA-UFR02]

Megbízónk

Amerikai hátterű globálisan ismert vállalat Budapest szívében található szolgáltató központjába keresünk új munkatársat francia és angol nyelvtudással. Több mint 100 országban, több mint 18 nyelven nyújtanak szolgáltatást pénzügy, beszerzés, IT és projektmenedzsment területeken. Ügyfél portfóliója kiemelkedő: Dell, Lufthansa Systems, illetve a KLM is szerepel a nevek között.

Feladatok

Mi lesz a feladatod?
- munkanyelvként a francia nyelvtudásodat használni francia anyanyelvű ügyfelekkel
- telefonon, emailen, chaten keresztül segítséget nyújtani információtechnológiai kérdésekben (ehhez a tudást egy közel két hónapos fizetett tréning keretében adják át)
- rávezető kérdések segítségével megoldáshoz juttatni és elégedetté tenni az ügyfelet
- szorosan együttműködni a társosztályokkal, kollégákkal

Elvárások

- minimum középfokú végzettség
- tárgyalóképes francia nyelvtudás és társalgási szintű angol nyelvtudás
- jó kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás
- IT affinitás

Előny

- hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb

- fejlődési lehetőség horizontálisan és vertikálisan egyaránt
- kiváló kompenzációs csomag, kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz szerzési lehetőség
- nyelvi képzések, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
- túlóramentes munkavégzés hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest