Pénzügyi munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Magyar Tudományos Akadémia Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet Gazdasági Főosztálya

PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT

keres

Feladatok:

  • Vevőszámlák analitikus nyilvántartása, könyvelése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Házipénztár kezelése, ki- és befizetések könyvelése, analitikus nyilvántartása
  • Átutalások bonyolítása e-bankon keresztül
  • Európai uniós és hazai projektekkel kapcsolatos referensi teendők ellátása (pénzügyi elszámolások, riportok elkészítése)

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-3 év hasonló pozícióban, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Büntetlen előélet, sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs -és együttműködési készség

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil céges háttér
  • Összetartó fiatalos csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Jól megközelíthető munkahely a XI. kerületben

Munkakezdés:

megállapodás szerint, az elbírálást követően azonnal lehetséges

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, Kende utca 13-17.

Online részletes szakmai önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Kérjük, elektronikus levele tárgy sorában legyen szíves feltüntetni „Jelentkezés pénzügyi munkatárs munkakörbe” A jelentkezéshez csatolandó iratok:

  • Szakmai önéletrajz
  • Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolatai
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.sztaki.mta.hu honlapon szerezhet.

Budapest