Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Szigetvár)

Könyvelő irodába munkatársat keresünk Mérlegképes könyvelő és könyvvizsgáló-asszisztens munkakörbe

Könyvelő-könyvvizsgáló iroda, megbízói a térség nagyobb vállalkozásai

Könyvelő irodába munkatársat keresünk

Feladatok

  • Teljes körű kettős könyvelés a könyvelőhöz tartozó cégek vonatkozásában
  • Számlázóprogramokból a kimenő számlák importálása, ellenőrzése
  • Elektronikus bejövő számlák rendszerezése, feldolgozása digitalizációs támogatással
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) zárások előkészítése, KSH jelentések
  • Kapcsolattartás napi ügyekben az ügyfelekkel
  • Változatos ügyfélkör: szállítmányozás, kereskedelem, szolgáltatás, gyártás

Elvárások

  • naprakész számviteli ismeretek
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • jó együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • éves zárásban szerzett tapasztalat
  • adózási ismeretek
  • szakirányú felsőfokú végzettség / szakirányú tanulmányok
  • hosszabb távú gondolkodás

Amit kínálunk

  • fiatal, dinamikus csapat, baráti légkör
  • szakmai fejlődés, tanulmányok támogatása
  • kellemes munkahelyi környezet, jó technikai felszereltség
  • pályakezdőt is felveszünk, ha van benne tanulási szándék. Ebben az esetben könyvelő asszisztens munkakörben kezdhet
  • Munkavégzés helye
  •  Szigetvár

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs kísérő szöveggel, nettó fizetési igény megjelölésével

Munkabér

  • bruttó  260 000 - 460 000  Ft  / hó
Szigetvár