PHP fejlesztő (Magyarország)

Portál üzemeltető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Php fejlesztő

Elvárások:

Magas szintű JavaScript, PHP és kapcsolódó webes technológiák, CSS ismeret, TCP/IP hálózati ismeretek, HTTP-protokoll ismerete, XML fejlesztés (Automatikus),

Előnyt jelent:

XML (Api) fejlesztési tapasztalat, Verziókezelő rendszerek ismerete(SVN/GIT),

Feladatok:

A meglévő web alapú rendszerek továbbfejlesztése, Új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése., Projektfeladatok ellátása, , Van legalább 5 éves tapasztalatod webfejlesztésben?, Magas szinten ismered a JavaScript és PHP programnyelveket? , Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, Téged keressünk jelentkezz most!